KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378312
nr 1437 8312
Michel Maly
(1936-2018), Frankrike
Oljemålning, "Sur la plage". Signerad. Olja på duk, 32x39cm, yttermått inklusive ram: 79x57cm
Michel Maly, fransk konstnär född 1936, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:47:51
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)